İzmit Dijital Baskı | ACL Ofset

İzmit Dijital Baskıı

İzmit Dijital Baskı | ACL Ofset

Digital Baskı Nedir ?

Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğine dijital baskı denir. Dijital baskı pek çok açıdan size avantajlar sağlar ancak tercihinizi yaparken dezavantajların da farkında olmalısınız. Dijital baskının avantajlı olduğu durumlar baskı türü, baskı adedi, tasarım esnekliği, beklenen baskı kalitesi ve daha birçok etkene göre değişiklik gösterir.

İzmit Dijital Baskı Firmaları

Dijital baskı kalıp gerektirmez ve ofset baskı gibi kurulum maliyeti yoktur. Minimum adet sınırı da yoktur. Bu yüzden özellikle düşük adetlerde maliyet ofset baskıya göre çok düşüktür.Dijital baskılı reklam afişleri kişiye özel basılabilmektedir. Her bayiye veya bölgeye özel, farklı içerikli reklam ürünleri bastırabilirsiniz.

Neden Dijital Matbaa Baskı Seçilmeli ?

 • Dijital baskı işletmeler için ucuz baskı sağlamaya yardımcı olur. Promosyon malzemesi ve kişiselleştirilmiş mektup / broşür tabela ve afiş, dijital baskı ana kullanım alanlarından bazılarıdır. Günümüz koşullarında şirketlerin reklam yapması için en ekonomik yoldur. Az para harcayarak en faydalı reklam yapma yoludur.
 • Dizaynı bilgisayarda hazırlamak, reklamı oluşturmak ve dijital çıktısını almak günümüzde çok kolaydır. Dijital baskı günümüzün hızlı tempolu pazarında, hızla reklam yenilenebildiğinden en ideal ve ekonomik yoldur.
 • Hızla ve kolayca basılacak bir tasarım oluşturmak, kullanılan photoshop, corel gibi yazılım programları ve dijital baskı makineleri sayesinde her zamankinden daha kolay. Dijital baskı bugün tüm işletmeler için büyük önem taşımaktadır.​
 • İzmit Dijital Baskı Fiyatları

  İzmit Dijital Baskı fiyatlarınız için bizimle hemen iletişime geçiniz.

  © Copyright 2016 - ACL Ofset

  Yukarı