Kocaeli Klasör Baskı | ACL Ofset

Kocaeli Klasör Baskı

Kocaeli Klasör Baskı | ACL Ofset

Klasör Baskı Nedir ?

Klasör firmaların dosyalarını toplu halde muhafaza etmesini ve bir düzen içerisinde saklamasını sağlayan bir üründür. Baskılı klasör ise firmaların marka değeri yaratmasına oldukça önemli bir katkı yapmaktadırBu nedenle de markalar şirket içerisindeki işleyişlerinde logolarının basılı olduğu klasörleri kullanırlar.

Kocaeli Klasör Baskı ile Kurumsal dosya ve klasörler standart cepli olabildiği gibi kutulu olarak da kurumsal kimliğinize uygun olarak üretilebilir.

Kocaeli Dijital Baskı Firmaları

Dijital baskı kalıp gerektirmez ve ofset baskı gibi kurulum maliyeti yoktur. Minimum adet sınırı da yoktur. Bu yüzden özellikle düşük adetlerde maliyet ofset baskıya göre çok düşüktür.Dijital baskılı reklam afişleri kişiye özel basılabilmektedir. Her bayiye veya bölgeye özel, farklı içerikli reklam ürünleri bastırabilirsiniz.

Klasör Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Tasarımınızı hazırlarken markanızla ilgili hangi bilgilere yer vereceğinize karar vermelisiniz. Örneği, iletişim bilgileri ve sosyal medya kanalları gibi bilgilere tasarımınızda yer verebilirsiniz.
 • Sırt genişliği, kilit mekanizması, baskı yüzeyi ve kısmi lak opsiyonlarını seçerken tasarımınızı ve kullanım ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız.
 • Siparişiniz için yükleyeceğiniz tasarımın baskıya uygun formatta hazırlanması gerekmektedir. Tasarımınızı hazırlarken hazır klasör şablonlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
 • Kocaeli Klasör Baskı Fiyatları

  Kocaeli Klasör Baskına adet, ebat ve detaylı özellik belirterek fiyat alınız.

  © Copyright 2016 - ACL Ofset

  Yukarı